Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Про доступ нотаріусів до земельного кадастру

0 22

Підключення до Кадастру платне
17 серпня набув чинності Порядок забезпечення доступу нотаріусів до Державного земельного кадастру, затверджений постановою Кабміну від 24 червня 2015 № 457.
Порядок визначає умови та підстави доступу нотаріусів до Державного земельного кадастру для пошуку відомостей про зареєстроване земельній ділянці при вчиненні нотаріальних дій за таким ділянці (крім посвідчення заповіту) та / або проведення державної реєстрації прав на земельну ділянку для формування витягу з кадастру про земельну ділянку.
Підключення, технічне і технологічне супроводження доступу до Кадастру надаються адміністратором кадастру на платній основі відповідно до укладеного договору.
Інформаційно-консультативні послуги з питань роботи з програмним забезпеченням Кадастру надаються нотаріусам безкоштовно до моменту підключення шляхом проведення одноденних занять. Додаткові інформаційно-консультативні послуги з питань роботи з програмним забезпеченням Кадастру надаються нотаріусам на платній основі. Зазначені послуги, в тому числі додаткові, надаються на підставі відповідних договорів, які укладаються між головним територіальним управлінням юстиції у трудових відносинах з яким перебуває державний нотаріус, і адміністратором.
Пошук відомостей про зареєстроване земельній ділянці в кадастрі здійснюється за його кадастровому номеру.
За видачу витягу про земельну ділянку справляється плата, крім встановлених законом випадків, у розмірі, визначеному постановою Каміна від 1 серпня 2011 № 835 «Деякі питання надання Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальними органами адміністративних послуг» (від 71 до 31 грн в залежності від інформації у витягу).
Головні територіальні управління юстиції Мін’юсту в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі при звільненні державного нотаріуса або припинення (зупинення) нотаріальної діяльності приватного нотаріуса не пізніше наступного дня письмово повідомляють про це Госгеокадастр. Відповідне повідомлення є підставою для припинення доступу нотаріуса до Кадастру.
Також діють відповідні зміни Порядку ведення Державного земельного кадастру.

Залиште коментар