Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Привітання Прем’єр-міністра України з Днем захисника України

0 26

Дорогі українці!

Сердечно вітаю захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Упродовж історії 14 жовтня завжди було днем української військової звитяги, що символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України  ̶ воїнів княжої доби, козацьких часів, років боротьби за незалежність України у ХХ столітті та нинішніх захисників Батьківщини.

Чимало захисників України перебувають на передовій у зоні проведення антитерористичної операції або нещодавно з неї повернулися. Від них залежить безпека нашого суспільства, територіальна цілісність країни. Наші воїни взяли до рук зброю не для захоплення чужих земель, а для захисту нашої Батьківщини від ворога. Вони забезпечують найцінніше – незалежність нашої держави і мирне дитинство наших дітей.

Про героїзм безстрашних українських бійців уже ходять легенди і вони відомі в усьому світі. Велика шана всім нашим захисникам, щира людська вдячність за патріотизм, мужність та самовіддану любов до Батьківщини. Україна завжди пишатиметься своїми воїнами!

Обов’язок Уряду – дбати про надійний тил наших воїнів: впроваджувати ключові структурні реформи, такі як децентралізація, енергетична незалежність, боротьба з корупцією, правова реформа, розвиток економіки, промисловості, освіти, культури, науки, системи охорони здоров’я. Щоб успішна та європейська Україна, про яку ми разом мріємо і яку зі зброєю в руках відстоюють наші захисники, – стала реальністю.

Бажаю всім захисникам і їх родинам міцного здоров’я, добра, злагоди, благополуччя, успіхів та непохитної віри в нашу перемогу!

Слава Україні!

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар