Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ПРИВІТАННЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ З ДНЕМ ЮРИСТА

0 32

Шановні колеги!

Вітаю Вас із професійним святом – Днем юриста!

Українська держава, здобувши незалежність 25 років тому, довго не могла побудувати незалежну і сильну правову систему. Тому зараз ми живемо в непростий час її розбудови фактично з нуля.

Звичайно, набагато простіше працювати, коли система юстиції та правосуддя має багаторічний позитивний історичний досвід. Але нам не доводиться обирати час, коли ми живемо, нам не доводиться обирати ті виклики, які на нас покладає життя і Бог.

Тому ми зараз є не просто свідками, а прямими учасниками створення фундаменту незалежності української держави. Адже саме сильна правова система – це гарантія того, що Україна буде демократичною, що права громадян будуть захищеними, що українцям не знадобляться революції для відстоювання своїх інтересів.

Ми маємо докласти всіх зусиль для того, щоб професія юриста звучала гордо!

ЩИРО,

Міністр юстиції                                             Павло Петренко

Джерело:

Міністерство юстиції

Залиште коментар