Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ПРИВІТАННЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛА ПЕТРЕНКА З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

0 24

Дорогі українці!

В Конституції України написано, що головне завдання нашої держави – захист прав та свобод громадян.

Довгий час ця норма залишалася лише літерами на папері. Ми змінили цю ситуацію.

Минулого року Міністерство юстиції запустило повноцінну систему надання безоплатної правової допомоги. В центрах БПД кожен без винятку громадянин може отримати консультацію, допомогу у вирішенні проблеми та безкоштовного адвоката для захисту його інтересів у суді. Цього року ми плануємо розширити мережу БПД ще понад 400 центрами.

Окрім того, нещодавно сталася ще одна важлива подія. Парламент ухвалив зміни до Конституції та розпочалася реалізація судової реформи. Після її завершення українці отримають чесні і справедливі суди, які керуватимуться законом, а не розміром конверта із хабарем.
Це непростий і довгий шлях. Однак разом ми його пройдемо.

Іммануїл Кант свого часу казав: коли зникає справедливість, не лишається нічого, що надає цінності людському життю. Міністерство юстиції робитиме все для того, щоб українці не на словах, а на ділі знали, що таке справедливість.

З Днем Конституції України!

 

 

ЩИРО,

Міністр юстиції                                             Павло Петренко

Джерело:

Міністерство юстиції

Залиште коментар