Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Припинено повноваження Громадської ради при Мін’юсті

12

Міністр юстиції України Павло Петренко підписав Наказ про припинення повноважень Громадської ради при Міністерстві юстиції України.

Це зроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996» та з метою ефективної реалізації положень Закону України «Про очищення влади», забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності Міністерства юстиції України, здійснення громадського контролю за його діяльністю, оновлення Громадської ради при Міністерстві юстиції України.

Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства доручено здійснити заходи з формування складу нової Громадської ради при Мін’юсті, повідомляє прес-служба відомства.

Наказ визнає нечинним Наказ Мін’юсту від 1 квітня 2013 року № 268/7 «Про затвердження складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України».

Джерело:

Мін’юст

Комментарии