Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Припинено повноваження Громадської ради при Мін’юсті

0 12

Міністр юстиції України Павло Петренко підписав Наказ про припинення повноважень Громадської ради при Міністерстві юстиції України.

Це зроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996» та з метою ефективної реалізації положень Закону України «Про очищення влади», забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності Міністерства юстиції України, здійснення громадського контролю за його діяльністю, оновлення Громадської ради при Міністерстві юстиції України.

Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства доручено здійснити заходи з формування складу нової Громадської ради при Мін’юсті, повідомляє прес-служба відомства.

Наказ визнає нечинним Наказ Мін’юсту від 1 квітня 2013 року № 268/7 «Про затвердження складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України».

Джерело:

Мін’юст

Залиште коментар