Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Припинена робота судів Криму, Донецької та Луганської областей

0 43

Оприлюднено рішення від 25 січня 2018 року № 182/0/15-18 про припинення роботи судів в зв’язку з заходами по боротьбі з тероризмом в регіоні.

Так, відповідно до Закону «Про судоустрій і статус суддів» у зв’язку зі стихійним лихом, військовими діями, заходами по боротьбі з тероризмом або іншими надзвичайними обставинами робота суду може бути припинена за рішенням Вищої ради правосуддя, яке приймається за поданням Голови Верховного Суду.

Верховний Суд почав працювати 15 грудня 2017 року.

9 січня 2018 року в Вища рада правосуддя надійшло подання голови ВС від 2 січня 2018 № 1/0/2-18 про припинення роботи судів в Автономній Республіці Крим, Донецькій та Луганській областях. Подання внесено у зв’язку із заходами по боротьбі з тероризмом на територіях, де розташовані суди, і з метою забезпечення належного переведення суддів на постійне місце роботи в інші суди того ж рівня без конкурсу. До подання додається список судів, які не здійснюють правосуддя.

З огляду на викладене, керуючись статтею 147 Закону «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 30, 34 Закону «Про Вищу раду правосуддя» Вища рада правосуддя ухвалив припинити роботу місцевих і апеляційних судів.

З переліком суден, робота яких припинена, можна ознайомитися в  системах ЛИГА:ЗАКОН.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар