Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Приєднання до юракадемії ім. Ярослава Мудрого

0 15

Текст відповідного розпорядження від 9 січня 2014 р. № 7-р оприлюднений на сайті уряду. “Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо реорганізації Державного інституту підготовки кадрів шляхом приєднання до Національного університету “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого” з утворенням на його базі відокремленого структурного підрозділу університету”, – йдеться в документі.

При цьому, згідно з розпорядженням, реорганізація та подальше утримання ДІПК здійснюється за рахунок коштів юракадемії ім. Я. Мудрого, передбачених на відповідні цілі.

Водночас студенти Державного інституту підготовки кадрів продовжують навчання в Національному університеті “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого”.

Державний інститут підготовки кадрів (ДІПК) – заснований у 1967 р. і є вищим навчальним закладом державної форми власності. Інститут ліцензований за II-III рівнем акредитації Міністерством освіти і науки України з правом видачі дипломів про вищу освіту державного зразка.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого – самоврядний (автономний) державний вищий юридичний навчальний заклад IV рівня акредитації.

Історія університету починається ще з XIX ст., коли 17 листопада 1804 р. за наказом імператора Олександра І створено Харківський імператорський університет, до складу якого входило відділення моральних та політичних наук. За роки свого існування університет пройшов ряд реорганізацій і у відповідно до наказу МОН від 4 грудня 2013 р. № 1697 Національний університет “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого” перейменовано на Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар