Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

При МВС відновлена Наукова рада

0 26

Днями відбулося засідання відновленої Наукової ради МВС. Під час засідання присутні обрали керівників секцій Наукової ради, а також розглянули та прийняли за основу план роботи на наступний рік, повідомляє прес-служба МВС України

Як зазначив Голова Наукової ради Сергій Лекарь, її діяльність сприяє проведенню єдиної політики щодо наукового забезпечення діяльності ОВС та ефективному управлінню науковою та науково-технічною роботою. Відновлення Наукової ради – є важливим для міліцейського відомства.

Відповідно до Положення про Наукову раду в її складі діють три секції, а саме: наукового забезпечення діяльності ОВС, науково-технічного забезпечення діяльності ОВС та науково-методичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів МВС.

Так, керівником секції наукового забезпечення діяльності ОВС обрано першого заступника Державного науково-дослідного інституту МВС Тараса Проценка. Діяльність даної секції полягає у визначенні пріоритетних наукових напрямів в системі МВС. Керівником секції науково-технічного забезпечення діяльності ОВС призначено заступника начальника Державного науково-дослідного інституту МВС Володимира Лоторєва, який керуватиме питання науково-технічних розробок. Секцію науково-методичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів МВС очолив керівник науково-організаційного відділу апарату Президії НАПрН Національної академії правових наук України Олександр Ярмиш. В його компетенції є визначення та керування науково-навчальним процесом.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар