Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президентського ревізора погрожували вбити

14

Прокуратурою Одеської області ініційовано порушення кримінальної справи за фактом погрози вбивством члену робочої групи Адміністрації Президента України Костянтину Шпільовому  за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 129 Кримінального кодексу України.

Як повідомили в Одеській обласній прокуратурі, у період з 20 по 28 грудня 2011 року Шпільовий К.О. на підставі розпорядження Глави Адміністрації Президента України у складі робочої групи здійснював перевірку цільового використання бюджетних коштів та додержання законодавства про державні закупівлі Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською міською радою, у ході якої в діяльності Одеської міської ради виявлено ряд порушень земельного законодавства, у тому числі при виділенні земельної ділянки для будівництва кафе-бару, розташованого на одній із станцій Великого Фонтану у м. Одесі.

Після завершення вказаної перевірки 28 грудня Шпільовому на мобільний телефон надійшов телефонний виклик і невстановлений громадянин висловив на його адресу та членів робочої групи погрози, які держслужбовець сприйняв як реальну погрозу своєму життю у зв’язку зі службовою діяльністю.

З метою оперативного та ефективного розслідування злочину у кримінальній справі  створено слідчо-оперативну групу, складено спільний план слідчих дій та оперативно-розшукових заходів, встановлюються свідки та очевидці цього злочину.

Джерело:

ЮВУ

Комментарии