Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президентського ревізора погрожували вбити

0 14

Прокуратурою Одеської області ініційовано порушення кримінальної справи за фактом погрози вбивством члену робочої групи Адміністрації Президента України Костянтину Шпільовому  за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 129 Кримінального кодексу України.

Як повідомили в Одеській обласній прокуратурі, у період з 20 по 28 грудня 2011 року Шпільовий К.О. на підставі розпорядження Глави Адміністрації Президента України у складі робочої групи здійснював перевірку цільового використання бюджетних коштів та додержання законодавства про державні закупівлі Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською міською радою, у ході якої в діяльності Одеської міської ради виявлено ряд порушень земельного законодавства, у тому числі при виділенні земельної ділянки для будівництва кафе-бару, розташованого на одній із станцій Великого Фонтану у м. Одесі.

Після завершення вказаної перевірки 28 грудня Шпільовому на мобільний телефон надійшов телефонний виклик і невстановлений громадянин висловив на його адресу та членів робочої групи погрози, які держслужбовець сприйняв як реальну погрозу своєму життю у зв’язку зі службовою діяльністю.

З метою оперативного та ефективного розслідування злочину у кримінальній справі  створено слідчо-оперативну групу, складено спільний план слідчих дій та оперативно-розшукових заходів, встановлюються свідки та очевидці цього злочину.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар