Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президентські зміни до мовного закону будуть 27 вересня

0 16

Президент України Віктор Янукович 27 вересня подасть у Верховну Раду зміни до Закону “Про засади державної мовної політики”. Відповідне рішення він прийняв після зустрічі в Криму з представниками української інтелігенції.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила учасниця зустрічі професор кафедри архітектурного проектування Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, член Громадської гуманітарної ради Лариса Скорик.

«Створюється робоча група – в основному, з ініціаторів цієї зустрічі. Вона розробляє зміни до Закону “Про засади державної мовної політики”, про потребу яких сьогодні висловлювалися ті, хто був присутній на зустрічі, а також Програму захисту і всебічного розвитку української мови як державної. Це має бути зроблено якнайшвидше, щоб до 27 вересня – Президент призначив цю дату – внести ці документи на Верховну Раду”, – сказала вона.

Л.Скорик додала, що, на думку В.Януковича, зміни мають розроблятися разом із авторами закону регіоналами Сергієм Ківаловим і Вадимом Колесніченком.

“У цьому законі є чимало неоковирностей. Про ці неоковирності ми наголосили, в тому числі і перший Президент України Леонід Кравчук. Вони стосуються різних моментів, особливо тих, які розходяться з Конституцією України”, – зауважила Л.Скорик і додала: “Я абсолютно точно переконана, що ці зміни будуть проголосовані”.

Теги:

закон про мови, мовна політика

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар