Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президентське вето

0 22

Президент ветував закон щодо реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні, повернувши його на повторний розгляд парламенту зі своїми пропозиціями.

Глава держави не підтримав низку запропонованих у законі змін до Закону “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”. Зокрема, йдеться про зміни, якими запроваджується реєстраційний облік місця проживання та місця перебування осіб в Україні – збирання, обробка, систематизація та зберігання відомостей про місце проживання та місце перебування всіх осіб в Україні в електронній формі та/або у формі картотек.

Президент відзначив необхідність усунення в законі прогалин, які створюватимуть ризики штучних ускладнень, зловживань під час вирішення на практиці питань реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання осіб. Про це  йдеться в повідомленні Українських новин.

Теги:

реєстрація за місцем проживання, вето, свобода пересування

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар