Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент звільнив суддю, якого 4 роки намагаються посадити за аварію

0 17

Указом президента звільнений суддя Іванівського райсуду Одеської області, якого слідчі вважають винуватцем кривавої аварії на трасі “Одеса-Київ”, що відбулася ще 4 роки тому.

Відповідний указ розміщений на офіційному сайті президента. В указі зазначається, що суддя порушив присягу.

Як пише газета “Сегодня”, мова йде про криваву аварію, винуватцем якої був, як вважають слідчі, Донін.

ДТП сталося в жовтні 2007 року на трасі “Одеса-Київ”. “Пежо”, за кермом якого сидів суддя, врізався в “Жигулі”. Один з пасажирів вітчизняної машини загинув, другий отримав тяжкі тілесні ушкодження. Щодо Доніна порушили кримінальну справу за ч. 2, ст. 286 КК (покарання – від трьох до восьми років в’язниці).

“Однак він, користуючись суддівським імунітетом, всіляко перешкоджав слідству. Порушував підписку про невиїзд, відмовлявся зустрічатися з правоохоронцями”, – наголошується у повідомленні.

До того, як стати суддею, Донін працював юристом-адвокатом у приватній юридичній фірмі, а ще раніше – у податковій міліції.

Теги:

порушення присяги судді

Джерело:

ТСН

Залиште коментар