Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент збирає перше засідання Конституційної асамблеї

0 16

У середу, 20 червня, президент Віктор Янукович візьме участь у першому засіданні Конституційної асамблеї. Про це повідомляє прес-служба глави держави. Також у засіданні візьмуть участь голова Верховної Ради Володимир Литвин, керівники парламентських фракцій та комітетів, посадовці Адміністрації Президента України, представники міжнародних та європейських інституцій.

Нагадаємо, Янукович створив Конституційну асамблею як спеціальний допоміжний орган при президентові 17 травня.

Глава держави затвердив персональний склад Конституційної асамблеї. Її головою призначено Леоніда Кравчука – Президента України у 1991-1994 роках; заступником голови – директора Інституту держави і права імені В.М.Корецького НАН України Юрія Шемшученка; секретарем – радника Президента України – керівника Головного управління з питань конституційно-правової модернізації АПУ Марину Ставнійчук.

До складу Конституційної асамблеї увійшло 95 осіб. Серед них представники фракцій та груп Верховної Ради, політичних партій, Національної академії наук, національних галузевих академій та академічних наукових установ, інших наукових установ і вищих навчальних закладів, профільних громадських організацій та незалежних експертно-аналітичних центрів.

Теги:

Конституційна асамблея, Конституція України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар