Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент вимагає відшкодовувати ПДВ автоматично

0 23

Президент України Віктор Янукович наполягає, що для сумлінних платників податків Кабмін та ДПІ мають якнайшвидше впровадити автоматичне відшкодування податку на додану вартість. Про це Янукович заявив на засіданні Ради регіонів в м. Буча (Київська область), повідомляє “Корреспондент“.

“Я звертаюся до вас, (голово Державної податкової адміністрації) Олександре Папаіко… сумлінні платники податків, Миколо Яновичу, повинні отримувати його (ПДВ) автоматично. Перестаньте морочити голову, я говорив вже про це багато разів. Майте на увазі, у мене терпець може увірватися “, – сказав він.

Також Президент наголосив на необхідності ліквідації заборгованості держави з відшкодування ПДВ, водночас зауваживши, що 30% із загального обсягу заявок на відшкодування ПДВ є необгрунтованими.

Теги:

Новини права, відшкодування податку на додану вартість, ПДВ, заборгованість держави по відшкодуванню ПДВ, ДПАУ, Державна податкова адміністрація України, ДПІ, Президент України Віктор Янукович, Прем’єр-міністр України Микола Янович Азаров

Залиште коментар