Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент вимагає відшкодовувати ПДВ автоматично

23

Президент України Віктор Янукович наполягає, що для сумлінних платників податків Кабмін та ДПІ мають якнайшвидше впровадити автоматичне відшкодування податку на додану вартість. Про це Янукович заявив на засіданні Ради регіонів в м. Буча (Київська область), повідомляє “Корреспондент“.

“Я звертаюся до вас, (голово Державної податкової адміністрації) Олександре Папаіко… сумлінні платники податків, Миколо Яновичу, повинні отримувати його (ПДВ) автоматично. Перестаньте морочити голову, я говорив вже про це багато разів. Майте на увазі, у мене терпець може увірватися “, – сказав він.

Також Президент наголосив на необхідності ліквідації заборгованості держави з відшкодування ПДВ, водночас зауваживши, що 30% із загального обсягу заявок на відшкодування ПДВ є необгрунтованими.

Теги:

Новини права, відшкодування податку на додану вартість, ПДВ, заборгованість держави по відшкодуванню ПДВ, ДПАУ, Державна податкова адміністрація України, ДПІ, Президент України Віктор Янукович, Прем’єр-міністр України Микола Янович Азаров
Комментарии