Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент вніс зміни у складі представництва в Венеціанській комісії

0 20

Президент Віктор Янукович здійснив зміни в українському представництві у Європейській Комісії “За демократію через право” (Венеціанська Комісія).

Так, Янукович звільнив Марину Ставнійчук з посади члена комісії, а Сергія Ківалова – з посади заступника члена.

При цьому президент призначив Ківалова членом комісії, а Володимира Пилипенка – заступником члена.

Як сказано у повідомленні, відповідні зміни були внесені у зв’язку із закінченням 4-річного строку повноважень членів комісії.

М.Ставнійчук обіймає посаду радника Президента України – керівника Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента; у зв’язку з реорганізацією Адміністрації Президента планується розширення кола її повноважень. Зокрема, до сфери її відповідальності планується віднести роботу новоствореного управління із взаємодії з міжнародними організаціями та структурами Ради Європи. До компетенції М.Ставнійчук належить робота Конституційної Асамблеї та Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства. Відповідні укази розміщено на офіційному сайті глави держави.

Теги:

Венеціанська комісія

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар