Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент вніс на розгляд парламенту проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік»

0 21

Президент України Віктор Ющенко відповідно до статті 93 Конституції України вніс на розгляд Верховної Ради законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік».

Метою проекту є забезпечення фінансування заходів зі встановлення автентичності записів розмов, які було зроблено М.Мельниченком у кабінеті Президента України Л.Кучми.

Проектом Закону пропонується збільшити обсяг бюджетних призначень Генпрокуратурі на 150,0 тис. грн. за рахунок зменшення на відповідну суму бюджетних призначень Державному управлінню справами за бюджетною програмою «Візити Президента України за кордон».

Представлятиме зазначений проект Закону під час його розгляду на пленарному засіданні парламенту Перший заступник Глави Секретаріату Президента України – Представник Президента у Кабінеті Міністрів України Олександр Шлапак.

Залиште коментар