Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент ветував зміни до житлового кодексу

21

Віктор Янукович повернув зі своїми пропозиціями для повторного розгляду парламентом зміни до житлового кодексу.

Як повідомляє прес-служба глави держави, Янукович відповідно до частини другої статті 94 Конституції повернув Закон України від 6 жовтня 2011 року №3825-VІ “Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР щодо визначення житлової та загальної площ об’єкта житлової нерухомості”.

Серед претензій Януковича до закону є заборона надання у житлових будинках приміщень для потреб виробничого характеру (на сьогодні існує заборона надання таких приміщень для потреб промислового характеру).

“Запровадження заборони надання у житлових будинках приміщень для потреб виробничого характеру може призвести до вимушеного припинення підприємницької діяльності суб’єктами малого та середнього бізнесу”, – пише Янукович.

“Слід також зазначити, що в інших положеннях Житлового кодексу Української РСР передбачена можливість надання нежилих приміщень в жилих будинках для торговельних, побутових та інших потреб непромислового характеру (частина четверта статті 4, стаття 186)”, – йдеться у пропозиціях Януковича.

Президент пропонує в абзаці третьому пункту 1 Закону, що надійшов на підпис, слово “виробничого” замінити словом “промислового”.

Інша пропозиція Януковича стосується порядку підрахування площі лоджій, балконів, веранд і терас.

“Пропонується наділити правом встановлювати коефіцієнти центральний орган виконавчої влади з питань житлової політики… цим запроваджується можливість частого змінювання зазначених коефіцієнтів, що матиме наслідком зміну загальної площі об’єктів житлової нерухомості та вимагатиме щоразу проведення технічної інвентаризації житлового фонду в Україні за рахунок коштів громадян”, – йдеться у пропозиціях Януковича.

Президент пропонує встановити коефіцієнти законом.

Нагадаємо, раніше “Союз захисту підприємців” просив президента ветувати закон, який забороняє надання житлових приміщень для виробничих потреб.

Теги:

Житловий кодекс України, право вето
Комментарии