Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент ветував закон про біометричні паспорти

0 9

Президент Віктор Янукович повернув з своїми пропозиціями для повторного розгляду Верховною Радою Закон «Про документи, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України». Про це повідомили в прес-службі глави держави.

Як відзначили в прес-службі, прийнятий парламентом 23 вересня 2011 року Закон «Про документи, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України» не може бути підписаний, оскільки:

— несе ризики порушень конституційних прав громадян і гарантій цих прав; загальновизнаних прав людини; основоположних засад існування демократичної правової держави, якою є Україна;

— порушує узяті Україною міжнародні зобов’язання, є кроком назад на шляху впровадження європейських і міжнародних стандартів в галузі прав людини, виконання Плану дій з лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України;

— не забезпечує безпеку громадян;

— приведе до невиправданого істотного збільшення бюджетних витрат, негативно позначиться на бюджеті кожної сім’ї;

— ряд пропонованих Законом новацій не відповідають насущним потребам теперішнього часу, є необгрунтованими і неприйнятними.

Як відомо, 23 вересня, Верховна Рада прийняла в цілому Закон України «Про документи, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України».

Теги:

громадянство України, право вето, Президент України, біометричні дані, паспорт

Залиште коментар