Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент України застосував вето до Податкового кодексу

0 17
 

Президент України Віктор Янукович застосував вето до Податкового кодексу, повідомляє офіційне веб-представництво Президента України

Про це Голова держави повідомив журналістам після наради наради з представниками уряду та Адміністрації Президента, зазначивши, що Податковий кодекс має суттєві недоліки, які мають бути доопрацьовані. Віктор Янукович зазначив, що зміни до кодексу мають бути направлені на повторний розгляд Президенту у четвер.

«Сьогодні я наклав вето і вважаю, що ситуація, яка нині створена, є цілком прийнятною, щоб ми створили дійсно той документ, який відповідає меті – модернізації економіки України, виведенню її з тіні, створення прозорого механізму накопичення ресурсів у бюджет і, безумовно, мотивації зростання економіки, підтримки вітчизняного товаровиробника”, – наголосив голова держави.

Теги:

Новини права, ветування Податкового кодексу, Президент України Віктор Янукович, застосування вето, накладення вето

Залиште коментар