Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент України наклав вето на закон щодо впорядкування питань соціального захисту населення

0 17

Глава держави відповідно до частини другої статті 94 Конституції України повернув зі своїми пропозиціями для повторного розгляду Верховною Радою Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження підприємств з видобування і переробки уранових руд, ядерних установок і об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами» (законопроект від 05.03.2008 р. №2174, прийнятий Верховною Радою 25.06.2009 р.).

Пропозиції Президента України під час розгляду зазначеного Закону на пленарному засіданні Верховної Ради представлятиме перший заступник глави Секретаріату Президента України — Представник Президента України у Кабінеті Міністрів України О. Шлапак.

Залиште коментар