Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент сподівається на виправдальні вироки

0 15

Президент України Віктор Янукович сподівається, що виправдальні вироки в Україні найближчим часом стануть повсякденними реаліями правового життя. Про це він заявив у ході урочистого засіданні з нагоди відзначення Дня працівників суду України.

“Виправдальні вироки, запобіжні заходи, не пов’язані з позбавленням волі, мають бути не винятком, а повсякденними реаліями правового життя. Сподіваюся, що вже найближчим часом люди відчують суттєву гуманізацію кримінального процесу”, – сказав Янукович.

Віктор Янукович підкреслив, що професія судді в українському суспільстві завжди була однією із найбільш шанованих та відповідальних. «Саме від вашої повсякденної праці залежить утвердження справедливості, реалізація прав та свобод громадян, охорона інтересів держави», – зазначив він.

“Сподіваюсь, що Конституційна асамблея запропонує зміни до основного закону України, які носитимуть системний характер та відображатимуть очікування українського суспільства і суддівської спільноти”, – також заявив Президент.

Теги:

суддя, судова влада

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар