Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент розпочав перший етап адміністративної реформи

0 9

9 грудня Президент України Віктор Янукович дав старт першому етапу адміністративної реформи в Україні, яка передбачає структурні зміни органів виконавчої влади, повідомляє офіційне веб-представництво Президента України

Відповідними указами було звільнено: міністра житлово-комунального господарства Юрія Хіврича, міністра регiонального розвитку та будiвництва Володимира Яцубу, міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна, міністра праці і соціальної політики Василя Надрагу, міністра транспорту та зв’язку Костянтина Єфименка, міністра вугільної промисловості Юрія Ященка, міністра економіки Василя Цушка, міністра промислової політики Дмитра Колєснікова, міністра Кабінету міністрів Анатолія Толстоухова.

Також в в “Офіційному віснику Президента України” за № 32 (156) від 9 грудня 2010 р. опубліковано указ №1085 від 9.12.2010 р. «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади”, що набирає чинності з дня опублікування.

Залиште коментар