Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент Росії підписав зміни до закону “Про оборону”, що передбачають оперативне використання ЗС РФ за межами країни.

0 27

Президент Росії Дмитро Медведєв підписав федеральний закон “Про внесення змін у федеральний закон “Про оборону”, повідомляє прес-служба глави російської держави. Зміни передбачають оперативне використання Збройних сил (ЗС) РФ за межами Росії.

Передбачається, що формування ЗС РФ можуть оперативно використовуватися за межами території Росії для відбиття нападу на ЗС РФ або інші війська, дислоковані за межами території РФ. Крім того, вони можуть бути використані для відбиття або запобігання агресії проти іншої держави; захисту громадян Росії за кордоном; боротьби з піратством і забезпечення безпеки судноплавства. Рішення про оперативне використання ухвалюється Президентом РФ на підставі відповідної ухвали Ради Федерації. Загальна чисельність формувань ЗС РФ, райони їх дій, завдання, що стоять перед ними, і термін їх використання визначаються Президентом Росії. Комплектування і забезпечення вказаних формувань здійснює Міністерство оборони РФ.

Закон був прийнятий Держдумою 23 жовтня 2009 р. і схвалений Радою Федерації 30 жовтня 2009 р.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар