Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент пропонує скасувати 5-річний термін для суддів

0 11

Зареєстровано проект “Закону про внесення змін до Конституції України щодо посилення гарантій незалежних суддів”, поданий Президентом України.

У пояснювальній записці говориться, що метою законопроекту 2522а від 04.07.2013 є вдосконалення положень Конституції України та посилення існуючих гарантій незалежності суддів, що дасть змогу змінити існуючу процедуру призначення та звільнення суддів, зменшити роль політичних органів у цьому процесі та дозволить передати повноваження щодо вирішення питань, пов’язаних із діяльністю суддів до відання органів, більшу частину складу яких становитимуть судді.

Законопроект враховує рекомендації Венеціанської комісії.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович пропонує призначати суддів безстроково. Про це під час брифінгу заявив керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента Андрій Портнов.

Зокрема, коментуючи зміст внесеного у четвер, 4 липня, на розгляд Верховної Ради законопроекту про внесення змін до Конституції України, які стосуються проведення судової реформи, він сказав: “Документом запропоновано скасувати п’ятирічний термін обрання на посаду суддів”.

Теги:

суд, суддя

Джерело:

УНН

Залиште коментар