Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент підписав закон про ратифікацію угоди з ЄС про спрощення візового режиму

0 18

Президент України Віктор Янукович підписав закон № 157-VII “Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз”, яким ратифікував угоду з ЄС про спрощення оформлення віз. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Законом ратифіковано угоду між Україною і ЄС про внесення змін до угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз, яка була підписана 23 червня 2012 року в Брюсселі, нагадує РБК-Україна.

Згідно з положеннями угоди, розширюються категорії громадян України, які мають право на спрощене оформлення безкоштовних і багаторазових віз. До них, крім іншого, будуть ставитися представники організацій громадянського суспільства або молоді люди, які беруть участь у заходах, організованих неприбутковими організаціями.

Також удосконалюється порядок оформлення віз для журналістів, визначаються чіткі терміни дії багаторазових віз (5 років), встановлюється можливість термінового оформлення віз (протягом 3 діб) особам, що проживають на значній відстані від місця подачі візового клопотання (за умови сплати термінового консульського збору – 70 євро), вводиться безвізовий режим поїздок для громадян України, які користуються біометричними службовими паспортами.

“Імплементація угоди сприятиме подальшій лібералізації візового режиму з Європейським Союзом, розвитку контактів між громадянами України та держав-членів ЄС, створення основи для майбутнього впровадження стороною ЄС повноцінного безвізового режиму для громадян України”, – йдеться в пояснювальній записці до закону.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар