Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент підписав закон про 11-річку

0 30

Президент України Віктор Янукович підписав Закон №2442-VI “Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти (щодо організації навчально-виховного процессу)”. Про це повідомляєпрес-служба Президента України.

Закон встановлює 11-річний термін навчання у загальноосвітніх навчальних закладах та запроваджує обов’язкову дошкільну освіту дітей старшого дошкільного віку, а також надає загальноосвітнім навчальним закладам право входження до складу освітніх округів, спілок та інших об’єднань.

Теги: Новини права, Президент України, шкільна освіта, дошкільна освіта, організація навчально-виховного процесу, школьное образование, организация учебно-воспитательного процесса, новости права

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар