Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент підписав закон, що змінює законодавство про державну реєстрацію юридичних осіб

0 32

Голова держави підписав Закон України № 2555-VІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення єдиної системи державної реєстрації юридичних осіб”, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Президента України.

Зміни покликані уснути протиріччя між положеннями закону “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” та іншим законодавством.

Відповідних змін зазнали Цивільний кодекс, Закони України “Про господарські товариства”, “Про об‘єднання громадян”, “Про адвокатуру”, “Про колективне сільськогосподарське підприємство” та деякі інші.

Теги:

Новини права, ЦКУ, Цивільний кодекс України, Закон України “Про гоподарські товариства”, ЗУ “Про об’єднання громадян”, адвокатура в Україні, закон “Про адвокатуру”, КГСП

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар