Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент підписав указ про створення Конституційної Асамблеї

0 13

З метою підтримки ініціативи Президента України у 1991-1994 роках Леоніда Кравчука щодо створення Конституційної Асамблеї для підготовки змін до Конституції України нинішній президент України Віктор Янукович своїм указом створив Науково-експертну групу з підготовки Конституційної Асамблеї. Група, відповідно до указу, має узяти до відома запропоновану Л.Кравчуком концепцію реформування Конституції України.

В указі Інституту держави і права імені В.М.Корецького Національної академії наук України пропонується сприяти діяльності Науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї, в тому числі з аналітичного супроводження, організації відповідних публічних заходів для обговорення підготовлених пропозицій і рекомендацій, залучення до такого обговорення максимально репрезентативного наукового середовища, широких кіл громадськості.

Кабінет міністрів України за зверненням Л.Кравчука має забезпечити вирішення питань щодо створення належних умов для діяльності Науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї, висвітлення її роботи.

Відповідно до указу, до складу Науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї увійшли Л.Кравчук, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академік НАН України, доктор філософських наук, професор Леонід Губерський, академіки, професори, вчені з інших університетів та наукових інститутів, народні депутати різних скликань, судді Верховного Суду України у відставці, юристи.

Теги:

Конституційна Асамблея

Залиште коментар