Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент підписав низку законів

0 18

30 вересня Президент України Віктор Янукович підписав низку законів:

• Закон України «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» щодо запобігання дискримінації при вступі до початкової школи»

Законом забороняється перевіряти рівень знань під час зарахування дітей до загальноосвітнього навчального закладу, крім гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів).

• Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність»

Законом передбачено, що порядок формування і виконання замовлення на проведення фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень і виконання науково-технічних (експериментальних) розробок за рахунок коштів Державного бюджету встановлюється Кабінетом Міністрів.

• Закон України «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо врегулювання порядку внесення змін і доповнень до апеляційної чи касаційної скарги та їх відкликання»

Закон спрямований на введення відкликання касаційної скарги до початку їх розгляду апеляційним чи касаційним адміністративним судом та встановлення порядку такого відкликання

• Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

Закон доповнює Кодекс про адміністративні правопорушення новою статтею щодо введення адміністративної відповідальності за порушення регуляторними органами законодавства України під час прийняття регуляторних актів.

• Закон України «Про внесення змін до статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану»

• Закон України «Про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо усиновлення».

Законом вилучено норму із нині діючого Сімейного кодексу, що «різниця у віці між усиновлювачем та дитиною не може бути більшою, ніж 45 років».

Теги:

нове законодавство, законодавча база, законодавство, реєстрація актів цивільного стану, адміністративне судочинство, сімейний кодекс

Залиште коментар