Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент ліквідував Координаційну раду з питань функціонування ринку цінних паперів.

0 16
Президент України Віктор Янукович ліквідував Координаційну раду з питань функціонування ринку цінних паперів. Про це йдеться в указі № 476/2010 від 2 квітня 2010 р.
До основних завдань роботи Координаційної ради належали підготовка пропозицій стосовно скоординованості державної політики, яка реалізується відповідними державними органами, щодо розвитку і функціонування ринку цінних паперів та їх похідних, удосконалення організаційних структур, форм і методів регулювання ринку цінних паперів; забезпечення координації та оперативності дій державних органів, спрямованих на прискорення розвитку і становлення ринку цінних паперів та їх похідних, контролю процесів розвитку ринку цінних паперів в Україні; аналіз законодавства України та розроблення пропозицій, проектів нормативно-правових актів з питань захисту прав інвесторів на фондовому ринку України.
Координаційна рада була створена як консультаційно-дорадчий орган при Президентові України, тому рішення, прийняті у межах її компетенції, мали рекомендаційний характер і були обов`язковими до розгляду органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями.

Джерело:

РБК -Україна

Залиште коментар