Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент ліквідував Комісію з питань попередження катувань

0 19

Президент України Віктор Янукович своїм указом №619/2012 ліквідував Комісію з питань попередження катувань. Про це повідомляє прес-служба Президента.

Ця комісія була створена у вересні минулого року наказом Президента України. Утворена для «сприяння виконанню Україною зобов’язань за Факультативним протоколом до Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання».

Комісія мала діяти як консультативно-дорадчий орган при Президентові України.

Головою комісії було призначено радника Президента України – Керівника Головного управління з питань судоустрою АП Андрія Портнова.

Завданнями комісії було:

— виявлення фактів катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання, внесення в установленому порядку Президентові України пропозицій щодо їх припинення і запобігання повторенню;

— участь у підготовці пропозицій щодо вдосконалення законодавства у сфері попередження катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання і внесення цих пропозицій у встановленому порядку Президентові України.

Цими питаннями опікуватиметься Уповноважений ВР з прав людини.

 

Теги:

Комісія з питань попередження катувань

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар