Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент ліквідував Академію суддів України

0 17

Президент Віктор Янукович скасував створення Академії суддів при Державній судовій адміністрації. Про це сказано в указі №52 від 17 січня 2011 року. Цим указом Янукович скасував указ №918 від 11 жовтня 2002 року, яким колишній Президент України Л.Кучма ухвалив створити Академію суддів.

В указі зазначається, що створення академії скасоване у зв’язку зі створенням Вищою кваліфікаційною комісією суддів Національної школи суддів відповідно до закону “Про судоустрій і статус суддів”. Національну школу суддів пропонується створити на базі Академії суддів.

Президент доручив Кабінету Міністрів вирішити питання фінансування діяльності Національної школи суддів і передачі їй державного майна Академії суддів. Уряду також доручено прискорити затвердження положення про соціальне і матеріальне забезпечення працівників Національної школи суддів.

Теги:

Національна школа суддів, ВККС

Залиште коментар