Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент хоче звільнити адвокатів і нотаріусів від дозволів

0 17

Президент України вважає за необхідне виключити свідоцтва про право займатися адвокатською і нотаріальною діяльністю з переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

Янукович підписав закон “Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності”, яким парламент затвердив єдиний список документів дозвільного характеру для суб’єктів госпдіяльності. Проте Янукович звернувся до прем’єр-міністра Миколи Азарова з листом, в якому просить внести корективи до цього закону.

У листі Янукович відзначає, що законом, який вступить в дію 1 січня 2012 року, свідоцтва на адвокатську і нотаріальну діяльність включені у вказаний список, проте відповідно до чинного законодавства діяльність адвокатів і нотаріусів не є госпдіяльністю.

У зв’язку з цим президент пропонує Азарову невідкладно забезпечити підготовку і внести в установленому порядку на розгляд Ради законопроект, яким ці свідоцтва будуть виключені з переліку документів дозвільного характеру у сфері госпдіяльності.

Теги:

адвокатура, нотаріат

Джерело:

Подробности

Залиште коментар