Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент хоче збільшити штат Верховного Суду

0 17

Президент Віктор Янукович має намір схвалити закон про збільшення чисельності суддів Верховного Суду з 20 до 48 до 14 листопада.

Про це Янукович сказав у ході представлення міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. “Швидше за все, до кінця цього тижня я його підпишу”, – сказав Янукович.

За його словами, закон істотно розширює можливості Верховного Суду і його повноваження.

Також Янцукович повідомив, що має намір виправити ситуацію масового звернення громадян України до Європейського суду з прав людини. Він вважає основною проблемою звернення громадян до Європейського суду те, що українська система не бере на себе ці судові справи.

Як повідомлялося раніше, радник президента Марина Ставнійчук, Асоціація українських банків, партія “УДАР Віталія Кличка” і депутат Верховної Ради від НУНС Юрій Кармазін просили Януковича ветувати цей законопроект, який, зокрема, скасовує обов’язкове внесення всіх рішень судів загальної юрисдикції в Єдиний державний реєстр судових рішень.

З початку 2011 року Європейський суд з прав людини зобов’язав Україну виплатити суму не менш ніж 487,7 тис. євро.

Залиште коментар