Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент доручив уряду знизити собівартість книжкової продукції

0 16

Президент Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів прийняти заходи зі зниження собівартості вітчизняної книжкової продукції і сприяння її експорту, йдеться в указі від 19 червня. Указ розміщений на сайті Президента.

Янукович також доручив уряду прискорити підготовку і внесення на розгляд Верховної ради законопроекту про приєднання України до угоди про ввезення матеріалів освітнього, наукового і культурного характеру і протоколу до неї.

Доручено також прийняти заходи зі створення сприятливих умов для розвитку книговидавництва, запобігання монополізації і посилення захисту конкуренції в цій сфері.

Крім того, Президент доручив забезпечити відповідно до обгрунтованих потреб фінансування діяльності Державної наукової установи “Книжкова палата України імені Івана Федорова” і будівництва другої черги Державного архіву друку.

Органам місцевої влади доручено сприяти поповненню бібліотечних фондів публічних бібліотек і учбових закладів, а також проведенню міських, районних і обласних книжкових ярмарків, выставок тощо.

Залиште коментар