Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент України Володимир Зеленський запропонував погасити борг ФОПам.

0 54

Податковий борг 735 тисяч фопів зможуть погасити у зв’язку з карантином, їх борг складає менше 5% від загальної суми боргу фоп.

За даними Опендатабот, зараз в Україні налічується більше 1,9 млн підприємців. 927 тисяч мають податковий борг.

80% фопів, що мають борг, зможуть їх погасити, оскільки їх сума не перевищує 3 тисяч гривень.

Якщо така ініціатива буде прийнята державний бюджет втратить 400 мільйонів гривень. Це невелика сума — близько 5% від загального боргу, який зараз складає 7,2 мільярдів гривень.

Станом на зараз 735 тисяч фопів мають податковий борг менший за 3000 грн, 110 тисяч — від 3 до 10 тисяч гривень, 75 тисяч — від 10 тисяч до 100 тисяч гривень. Ще 6 669 підприємств заборгували податків на суму від 100 000 гривень.

«Таке рішення Президента схоже на хорошу оптимізацію кредитного портфелю: пробачити борги 80% й втратити лише 5% від загальної суми», — коментує Олексій Іванкін, засновник Опендатабот.

Опендатабот

Залиште коментар