Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент зареєстрував проекти про антикорупційні суди

0 36

Президент вніс до Парламенту проект Закону «Про Вищий антикорупційний суд» і проект Закону «Про внесення змін до Закону України « Про судоустрій і статус суддів» у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Вищий антикорупційний суд». Обидва проекти зазначені як невідкладні.

Текст законопроектів поки не опублікований.

Законопроекти були презентовані Президенту Петру Порошенко 22 грудня. У нараді взяли участь засновник Фонду інновацій та розвитку Георгій Вашадзе, вчений і експерт ОБСЄ Анатолій Заєць, директор Фонду інновацій та розвитку Роман Яковлєв, вчений і експерт ОБСЄ Валентин Сердюк та заступник Глави АПУ Олексій Філатов.

Під час презентації Георгій Вашадзе повідомив, що законопроект про антикорупційний суд включає в себе кращу міжнародну практику в різних країнах, експертні рекомендації фахівців ОБСЄ і висновки Венеціанської Комісії.

Вчений і експерт ОБСЄ Анатолій Заєць розповів, що проект закону був розроблений на основі концепції, яка була проведена експертами під егідою ОБСЄ, після ретельного експертного відбору фахівців, які добре розбираються в цьому предметі.

Президент зазначив, що законопроект про антикорупційне суді повинен врахувати важливі позиції, зокрема щодо іноземних експертів, гарантії безпеки для суддів, прозорість і незалежність відбору кандидатів у судді.

Відповідні законопроекти «Про Вищу антикорупційному суді» (№ 7440) та «Про внесення змін до Закону України« Про судоустрій і статус суддів »у зв’язку з прийняттям Закону України« Про Вищу антикорупційному суді »(№ 7441) зареєстровано у Парламенті 22 грудня 2017 року .

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар