Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент вважає головною судову реформу

0 66

Президент України Петро Порошенко вважає з усіх необхідних для України реформ головною – судову реформу. Про це Порошенко заявив на прес-конференції “Стратегія-2020” в Києві.

“Я виділив 8 пріоритетів у реформах. Це антикорупційна реформа, оновлення влади і бюрократичного апарату, судова реформа, реформа правоохоронних органів, децентралізація і реформа держуправління, податкова реформа, дерегуляція і розвиток підприємництва, обороноздатність держави, енергоефективність і подальша популяризація України у світі”, – заявив Порошенко.

“Але з усіх реформ головною я вважаю судову”, – додав він, пояснивши це тим, що нещодавно суд звільнив з-під варти командира “Беркута”, який підозрюється у причетності до вбивства 39 учасників Євромайдану.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар