Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент внесе законопроект про антикорупційні суди

0 91

Верховна Рада на ранковому засіданні 21 грудня відкликала проект Закону № 6011 «Про антикорупційних суди».

Рішення було прийнято для того, щоб свій законопроект зміг внести Президент. Відзначимо, що раніше Петро Порошенко говорив, що чекає від Верховної Ради проект Закону про антикорупційні суді, на базі якого внесе в Парламент свої нагальні пропозиції.

Нагадаємо, ще один депутатський законопроект № 6529 про введення обов’язкової спеціалізації суддів з розгляду корупційних і пов’язаних з корупцією правопорушень був відкликаний 12 жовтня.

Як повідомляють ЗМІ, посилаючись на народного депутата Мустафу Найєма, МВФ вимагає, щоб Закон був прийнятий до 25 січня. Таким чином, Президент повинен внести його як можна швидше. Останнє пленарне засідання ВР відбудеться 22 грудня. У 2018 році Рада відкриється 16 січня.

Детальніше про антикорупційні ініціативи читайте тут.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар