Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент виступає за збереження спрощеної системи оподаткування

0 42

Президент Петро Порошенко наголошує на необхідності збереження спрощеної системи оподаткування для дрібних підприємців.

 

«Дуже важливо, щоб ми на цей час зберегли спрощену систему оподаткування», – сказав Петро Порошенко під час 5-го засідання Національної ради реформ присвяченого питанням удосконалення податкової системи.

 

При цьому Президент особливо підкреслив, що це не стосується недоброчесних великих компаній, які намагаються мінімізувати оподаткування чи незаконно ухилитися від сплати податків. «Яке це має відношення до людей на базарах, коли людина є самозайнята і вона має захистити себе, нагодувати себе. Наше завдання – підвищити прозорість, підвищити її соціальний захист і дати гарантовану перспективу», – зазначив Петро Порошенко. Він наголосив, що влада в цьому питанні є «партнером для людей».

 

Глава держави назвав це питання «надзвичайно важливим» та звернувся до Глави Уряду, Голови Верховної Ради та депутатського корпусу підтримати таку позицію.

Залиште коментар