Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент відсторонив від посад Сівковича та Попова

0 22

Президент України Віктор Янукович відсторонив від посад заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Володимира Сівковича та голову Київської міської державної адміністрації Олександра Попова. Відповідні указі розміщено на сайті глави держави.

У прес-службі Президента уточнили, що Сівковича і Попова відсторонено за клопотаннями Генеральної прокуратури України у зв’язку з підозрою у причетності до порушення конституційних прав громадян, які 30 листопада 2013 року перебували на Майдані Незалежності в Києві.

В ніч на 30 листопада 290 співробітників “Беркута” жорстоко розігнали мітинг прихильників євроінтеграції.

Сьогодні, 14 грудня, Генеральний прокурор Пшонка заявив, що Генпрокуратура вручила повідомлення про підозру у перевищенні влади у зв’язку з розгоном Євромайдану в ніч на 30 листопада заступнику секретаря РНБО Володимиру Сівковичу, голові Київської міської державної адміністрації Олександру Попову, на той час начальнику київської міліції Валерію Коряку та заступнику начальника київської міліції Петру Федчуку. Він також зазначив, що найближчим часом підозрюваним у перевищенні влади буде обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар