Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент України розгляне петицію про розблокування соцмережі «ВКонтакте»

0 26

Петиція на сайті Президента України набрала 27 тисяч голосів і буде винесена на розгляд Президентом. Потрібну кількість голосів було набрано за 27 днів.

Опублікована петиція на сайті 16 травня Анатолієм Ткаченко. Автор обґрунтовує її тим, що блокування «ВКонтакте» зашкодить вітчизняним виробникам, для яких соціальна мережа була рекламною платформою, що дозволяє реалізовувати вітчизняні продукти, контент, творчість і т. Д.

На думку автора, нездатність СБУ або кіберпідрозділи поліції стежити за пропагандою в даній соцмережі не повинна позначатися на звичайних людях.

Нагадаємо, що Указом Президента № 133/2017, який був підписаний 16 травня, в Україні заборонили популярні соцмережі «ВКонтакте», «Однокласники», «Mail.ru» та інші російські ресурси на 3 роки.

Вчора Вищий адміністративний суд відмовив у задоволенні позову про визнання частково незаконним Указу Президента № 133/2017 і його часткове скасування.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар