Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент створив раду з судової реформи

0 21

Президент України Петро Порошенко створив раду з судової реформи. Про це йдеться в указі Президента № 812/2014, оприлюдненому на сайті глави держави.

“Створити раду з питань судової реформи (далі – рада) як консультативно-дорадчий орган при Президентові України, основним завданням якого є напрацювання узгоджених пропозицій щодо розробки та реалізації в Україні стратегії реформування судоустрою та судочинства, інших суміжних правових інститутів”, – говориться в документі.

Крім цього, згідно з указом, до складу ради входять керівники відповідних центральних органів виконавчої влади, а також за згодою – голова Верховного Суду України, голова Ради суддів України, голови вищих спеціалізованих судів, голова Державної судової адміністрації України, Генеральний прокурор України, представники професійних громадських об’єднань, юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, відповідних міжнародних організацій, провідні фахівці в галузі права.

Координатором ради з питань судової реформи Порошенко призначив Філатова Олексія Валерійовича, який є заступником глави Адміністрації Президента України. Президент доручив йому розробити проект положення про раду з питань судової реформи, передбачивши в ньому, зокрема, взаємодію ради з Національною радою реформ, дорадчою радою реформ та виконавчим комітетом реформ і внести зазначений проект в установленому порядку, внести пропозиції щодо персонального складу Ради.

Крім цього, Президент доручив раді в тримісячний термін після затвердження персонального складу підготувати та подати на затвердження проект стратегії реформування судоустрою та судочинства, інших суміжних правових інститутів.

Також указом Порошенко ліквідував робочу групу з питань судової реформи.

Нагадаємо, Петро Порошенко вважає, що з усіх необхідних для України реформ головної – судову реформу.

Джерело:

Правотудей

Залиште коментар