Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент створив Нацраду з антикорупційної політики

0 37

Петро Порошенко своїм указом створив Національну раду з питань антикорупційної політики як консультативно-дорадчий орган при президенті.

Цим же указом президент ліквідував Національний антикорупційний комітет.

До складу Національної ради входять 17 членів. 9 з них будуть представляти громадськість – це 6 представників громадських об’єднань, які мають досвід підготовки антикорупційних пропозицій, представник Всеукраїнської асоціації місцевого самоврядування і 2 представника об’єднання підприємців. Також до складу Національної ради увійдуть представники Ради суддів, Кабінету міністрів і Верховної Ради.

Національна рада буде проводити свої засідання один раз у два місяці.

Згідно з указом, Національна рада буде готувати президенту пропозиції щодо визначення та удосконалення антикорупційної стратегії, здійснювати системний аналіз запобігання і протидії корупції, ефективності реалізації антикорупційної стратегії, заходів, що вживаються для запобігання і протидії корупції.

Залиште коментар