Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент пропонує відновити інститут військових прокурорів

0 87

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з керівниками парламентських фракцій і груп запропонував народним депутатам підтримати пропозицію щодо відновлення інституту військових прокурорів.

Про це повідомили в прес-службі президента України.

На переконання Порошенка, «наявність в батальйонних і тактичних групах юристів військової прокуратури значно підвищує рівень дисципліни, унеможливлює дезертирство і забезпечує вищу боєздатність частин».

Також він звернув увагу парламентарів на необхідність прийняття ще кількох законопроектів, пов’язаних з проведенням АТО, зокрема, про надання правоохоронним органам права затримувати осіб, які підозрюються у скоєнні злочинів, на строк до 30 діб.

Порошенко наголосив на необхідності врегулювання питання роботи судів. На його думку, для уникнення ситуацій з прийняттям рішення під тиском бойовиків варто розглянути можливість передання розгляду справ до інших судів України.

«Ми ризикуємо наразитися на рішення ім’ям України, які сьогодні судді приймають або під дулом зброї терористів, або іншим неправовим шляхом. Тому є прохання, щоб ви підтримали зазначений законопроект», – підкреслив він.

Джерело:

Фінанси

Залиште коментар