Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Президент представив директора НАБу

0 77

Президент України Петро Порошенко призначив адвоката Артема Ситника на посаду директора Національного антикорупційного бюро. Про це глава держави повідомив під час представлення Ситника як директора Національного антикорупційного бюро. Порошенко наголосив, що підписав відповідний указ.

У ході представлення Порошенко розповів, що Ситник, незважаючи на свій вік (йому 35 років), вже має 10 років досвіду роботи в прокуратурі, причому робота його була пов’язана з розслідуванням корупційних справ, передає 112.ua.

Ситник працював слідчим прокуратури в Кіровограді, а потім у Київській області. У 2011 році пішов зі служби і почав працювати адвокатом.

Голова конкурсної комісії з обрання кандидатів на посаду директора Антикорупційного бюро, лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров пояснив, що президент одноосібно призначає директора з числа тих двох осіб, які йому були запропоновані конкурсною комісією.

Зокрема, Чубаров нагадав, що за першим варіантом закону про Антикорупційне бюро, глава держави повинен був виносити обрану кандидатуру на посаду директора на розгляд Верховної Ради України. «Так було за першим варіантом закону. Потім в нього внесли зміни, і тепер президент призначає одноосібно з тих кандидатур, які йому пропонує конкурсна комісія», — зазначив Чубаров.

7 квітня конкурсна комісія з обрання кандидатів на посаду директора Національного антикорупційного бюро після тримісячної роботи направила президенту України кандидатури адвокатів Артема Ситника та Миколи Сірого на посаду директора бюро.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар