Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Презентовано книгу О.Баганця «Незручний прокурор» видавництва «Юрінком Інтер»

0 33

Олексій Баганець, який зараз виступає адвокатом Юрія Луценка презентував свою автобіографічну книгу «Незручний прокурор».

Під час презентації О.Баганець зазначив: «Я вирішив нічого не приховуючи описати своє професійне життя, показати ті перешкоди та відверті переслідування, які мені довелося долати за 32 роки прокурорсько-слідчої роботи».

Зокрема, під час прес-конференції в УНІАН О.Баганець назвав два мотиви, які змусили його взятися за перо.

«Це той спосіб, яким мене змусили написати рапорт про звільнення з посади прокурора Львівської області, коли, маючи 32 роки стажу, пройшовши практично всі щаблі прокурорської ієрархії, я не зміг захистити свою честь і гідність, адже мені довелося просто написати рапорт про звільнення з посиланням на те, що таку вказівку генеральному прокурору дав Президент України», – розповів О.Баганець.

Другою причиною, яка підштовхнула його до написання книги, стало, за словами О.Баганця, те, що при представленні нового прокурора області про колишнього не було згадано «жодного слова». «Склалося таке враження, що мене ніколи й не було у Львові. Та прикро навіть не за Баганця, а за тих людей, які працювали зі мною, адже це неповага перш за все до них», – зазначив автор.

О.Баганець також зазначив, що ще на стадії рукопису у нього запитували, чи не переймається він за службову кар’єру своїх синів, які працюють в прокуратурі. «Я хочу вірити в те, що це збіг обставин, але з приходом нового прокурора у моїх дітей почалися проблеми на роботі: за короткий час вони змінили по 2-3 посади і кожна була нижчою за попередню», – з сумом сказав він.

Теги:

Баганець Олексій, Юрінком Інтер, УНІАН, адвокат Юрія Луценка, презентація книги “Незручний прокурор”, автобіографічна книга

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар