Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Презентовано законопроект про Службу фінансових розслідувань

0 32

Нова Служба фінансових розслідувань буде розслідувати серйозні фінансові та економічні злочини, що загрожують національній безпеці в економічній галузі.
Основні функції Служби:
– Виявлення, припинення, розкриття і попереднє розслідування злочинів в економічній, фінансовій і податковій сферах;
– Аналітична і профілактична робота по виявленню факторів, що сприяють вчиненню таких злочинів.
Силовий підхід замінюється комплексним і аналітичним – з використанням сучасних методик розслідувань економічних злочинів.
Служба буде повністю демілітаризована. Її повинні сформувати з нових людей, які будуть отримувати гідні заробітні плати. Служба буде функціонувати не в складі УКРІНФОРМ, не буде ніяких спецпідрозділів. Виключені можливості для корупції.
Передбачається, що структура нового органу з протидії фінансовим злочинам включатиме центральний апарат і не більше 7 територіальних управлінь. Чисельність відомства становитиме до 3500 осіб (зараз діють приблизно 10 тис. В різних органах). Персонал буде відбиратися на відкритих і об’єктивних конкурсах.
Законопроект про створення органу протидії фінансовим злочинам був презентований Міністром фінансів Олександром Данилюком на засіданні Комітету ВР з питань податкової і митної політики. 22 лютого.
Міністр зазначив, що депутати запропонували відновити податкову міліцію для того, щоб прискорити створення нової Служби фінансових розслідувань. Сам він вважає, що об’єднання пропозицій в один законопроект, з яким можна буде працювати, неможливо.
А. Данилюк пояснив, що спочатку буде узгоджена комплексна позиція коаліційного уряду, а після цього депутати будуть залучені до роботи над законопроектом згідно з передбаченими процедурами.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар