Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Претенденти на посаду нотаріусів складатимуть іспити за тестовою системою

16

Міністр юстиції Микола Оніщук доручив Департаменту нотаріату та реєстрації адвокатських об’єднань Міністерства юстиції розробити систему тестів для складання іспитів на право заняття нотаріальною діяльністю. Про це Міністр повідомив у ході засідання з начальниками територіальних управлінь юстиції, що відбулося 9 червня 2008 року в Міністерстві юстиції України.

Міністр наголосив, що система складання іспитів буде удосконалюватися та наближатися до стандартів, що запроваджені в європейських країнах.

Посередництвом тестової системи при складанні іспитів на право заняття нотаріальною діяльністю, за словами Миколи Оніщука, планується позбавитися корупційної складової , що останніми роками стало проблемою в питаннях доступу до цієї професії. Крім того, таким чином планується позбавитися ще однієї негативної складової цього процесу – протекції.

Комментарии