Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Претенденти на посаду нотаріусів складатимуть іспити за тестовою системою

0 16

Міністр юстиції Микола Оніщук доручив Департаменту нотаріату та реєстрації адвокатських об’єднань Міністерства юстиції розробити систему тестів для складання іспитів на право заняття нотаріальною діяльністю. Про це Міністр повідомив у ході засідання з начальниками територіальних управлінь юстиції, що відбулося 9 червня 2008 року в Міністерстві юстиції України.

Міністр наголосив, що система складання іспитів буде удосконалюватися та наближатися до стандартів, що запроваджені в європейських країнах.

Посередництвом тестової системи при складанні іспитів на право заняття нотаріальною діяльністю, за словами Миколи Оніщука, планується позбавитися корупційної складової , що останніми роками стало проблемою в питаннях доступу до цієї професії. Крім того, таким чином планується позбавитися ще однієї негативної складової цього процесу – протекції.

Залиште коментар