Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прес-служба ДСА спростовує інформацію про придбання для В.Джарти квартири за мільйон

0 18

24 листопада 2011 року змі розповсюдили інформацію про забезпечення судді Вікторії Джарти квартирою вартістю більше 1 млн. гривень Це не відповідає дійсності, повідомляється в прес-службі ДСА.

Відповідно до статті 132 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» після призначення на посаду суддя Конституційного Суду України, Верховного Суду України, вищого спеціалізованого суду, апеляційного, місцевого суду, який потребує поліпшення житлових умов, забезпечується житлом за місцем знаходження суду.

Відповідно до Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти» господарським судом міста Києва проведено відкриті торги на закупівлю службового житла для суддів. Переможцем торгів оголошено АТХК «Київміськбуд», яка запропонувала найкращі умови.

На сьогодні суддя господарського суду міста Києва Джарти В.В. не перебуває на квартирному обліку і не може претендувати на отримання службового житла, повідомили в ДСА.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар